Faceit Major: London 2018



Internett er en uuttømmelig kilde til kunnskap, også når det gjelder Faceit Major: London 2018. Århundrer og århundrer med menneskelig kunnskap om Faceit Major: London 2018 har blitt strømmet inn i nettverket, og fortsetter å bli strømmet ut, og det er nettopp derfor det er så vanskelig å få tilgang til det, siden vi kan finne steder hvor navigering kan være vanskelig eller direkte upraktisk. Vårt forslag er at du ikke blir forliste i et hav av data som refererer til Faceit Major: London 2018 og at du kan nå alle visdomshavnene raskt og effektivt.

Med sikte på det målet har vi gjort noe som går utover det åpenbare, ved å samle inn den mest oppdaterte og best forklarte informasjonen om Faceit Major: London 2018. Vi har også ordnet den på en slik måte at lesingen er fornøyelig, med et minimalistisk og behagelig design, som sikrer den beste brukeropplevelsen og kortest lastetid.Vi gjør det enkelt for deg slik at du bare trenger å bekymre deg for å lære alt om Faceit Major: London 2018! Så hvis du tror vi har oppnådd formålet vårt og du allerede vet hva du ville vite om Faceit Major: London 2018, vil vi gjerne ha deg tilbake på disse rolige sjøene i sapientiano.com hver gang din hunger etter kunnskap vekkes igjen.

Faceit London 2018
Faceit Major: London 2018
Disipliner Counter-Strike: Global Offensive
vinner DanmarkDanmark Astralis
arrangør INNSE DET
sted StorbritanniaStorbritannia Wembley Arena , London
Deltakende klaner 24
Begynnelse 5. september 2018
endelig 23. september 2018
Premiepott $ 1 000 000
Sponsorer Valve Corporation
Hjemmeside Offesiell nettside
Eleague Major: Boston 2018

Den FaceIt Major: London 2018 var det 13 store turnering i e-sport disiplin Counter-Strike: Global Offensive og fant sted i London fra 5 til 23 september 2018 . The Challengers Stage and the Legends Stage fant sted på Twickenham Stadium ; Champions Stage ble arrangert på Wembley Arena . Det var den første store turneringen i Storbritannia . Vinneren av turneringen var det danske laget Astralis , som vant sin andre store tittel etter Eleague Major: Atlanta 2017 .

kvalifikasjon

Finalistene til mindre turneringer i de amerikanske, CIS og Europa regionene samt vinneren og den tredjeplasserte asiatiske mindre kvalifiserte seg til Challengers Stage of the major. Alle mindreårige finner sted i London .

London 2018
Etternavn Americas Minor Championship CIS Mindre mesterskap Asian Minor Championship Europeisk mindreårig mesterskap
tid 7-11 juli 2018 10. til 13. juli 2018 16. - 20. juli 2018 19. - 22. juli 2018
Vinner (premiepenger) forente nasjonerU.N. compLexity ($ 30.000) forente nasjonerU.N. HellRaisers ($ 30.000) AustraliaAustralia Renegades ($ 30.000) SverigeSverige Ninjas in Pyjamas ($ 30,000)
Finalist (premiepenger) forente staterforente stater Rogue ($ 15.000) RusslandRussland Team Spirit ($ 15.000) Folkerepublikken KinaFolkerepublikken Kina TyLoo ($ 15.000) DanmarkDanmark OpTic Gaming ($ 15.000)
3. plass (premiepenger) forente staterforente stater eUnited ($ 5000) UkrainaUkraina per100 ($ 5000) AustraliaAustralia Tainted Minds ($ 5000) FinlandFinland ENCE eSports ($ 5000)
Andre deltakere BrasilBrasilFuria eSports Não Tem Como NRG Esports Swole Patrol Team Dignitas
BrasilBrasil
forente staterforente stater
forente staterforente stater
forente staterforente stater
KasakhstanKasakhstanAVANGAR forZe Monolith Gaming PLINK-TECH
RusslandRussland
RusslandRussland
RusslandRussland
forente nasjonerU.N.5Power Gaming Signature Gaming SZ Absolute Uniquestars VG .Flash Gaming
ThailandThailand
JapanJapan
IsraelIsrael
Folkerepublikken KinaFolkerepublikken Kina
FrankrikeFrankrike3DMAX LeftOut Red Reserve Sprout Team Kinguin
FrankrikeFrankrike
SverigeSverige
DanmarkDanmark
PolenPolen
  • Kvalifisering til Challengers Stage
  • Lagoppstillinger

    Steder 1-8 i Eleague Major: Boston 2018
    forente staterforente stater Cloud 9 Den Europeiske UnionDen Europeiske Union FaZe Clan SverigeSverige fnatic FrankrikeFrankrike G2 esports
    forente staterforente stater Tyler "Skadoodle" Latham DanmarkDanmark Finn "Karrigan" Andersen SverigeSverige Freddy "KRiMZ" Johansson BelgiaBelgia Kevin "Ex6TenZ" Droolans
    SverigeSverige Maikil "Golden" Selim SverigeSverige Olof "olofmeister" Kajbjer SverigeSverige Richard "Xizt" Landström FrankrikeFrankrike Edouard "SmithZz" Dubourdeaux
    SlovakiaSlovakia Martin "STYKO" Styk Bosnia og HerzegovinaBosnia og Herzegovina Nikola "NiKo" Kova SverigeSverige William "draken" Sundin FrankrikeFrankrike Richard "shox" Papillon
    forente staterforente stater Timoteus "autimatisk" Ta SlovakiaSlovakia Ladislav "GuardiaN" Kovács SverigeSverige Robin "flusha" Rönnquist FrankrikeFrankrike Alexandre "kroppslig" Pianaro
    forente staterforente stater Vil "RUSH" Wierzba NorgeNorge Håvard "regn" Nygaard SverigeSverige Jesper "JW" Wecksell FrankrikeFrankrike Kenny "kennyS" Schrub
    BrasilBrasil Laget i Brazil Den Europeiske UnionDen Europeiske Union musesporter UkrainaUkraina Natus Vincere RusslandRussland Winstrike team
    BrasilBrasil Fernando "fer" Alvarenga NederlandNederland Chris "chrisJ" de Jong UkrainaUkraina Olexander "s1mple" Kostyliw RusslandRussland Saweli "jmqa" Bragin
    forente staterforente stater Tarik "tarik" Celik FinlandFinland Miikka "suNny" Kemppi RusslandRussland Denis "elektronisk" Sharipov LitauenLitauen Aurimas "Kvik" Kvakys
    BrasilBrasil Marcelo "coldzera" David EstlandEstland Robin "ropz" Kool UkrainaUkraina Ioann "Edward" Sukharev RusslandRussland Nikita "waterfaLLZ" Matveev
    BrasilBrasil Gabriel "TrapN" Toledo PolenPolen Janusz "Snax" Pogorzelski UkrainaUkraina Danylo "Zeus" Teslenko RusslandRussland Kirill "Boombl4" Mikhailov
    forente staterforente stater Jake "Stewie2k" Yip Tsjekkisk RepublikkTsjekkisk Republikk Tomá oskar astný RusslandRussland Egor "flamie" Vasiliev RusslandRussland Grigori "Balblna" Oleinik
    Steder 9-16 av Eleague Major: Boston 2018
    DanmarkDanmark Astralis TysklandTyskland STOR KasakhstanKasakhstan Gambit Gaming DanmarkDanmark Nord
    DanmarkDanmark Andreas "Xyp9x" Højsleth StorbritanniaStorbritannia Owen "smooya" Butterfield RusslandRussland Nikolai meg Bityukov DanmarkDanmark Philip "aizy" Aistrup
    DanmarkDanmark Peter "dupreeh" Rasmussen TysklandTyskland Fatih "gob b" Dayik KasakhstanKasakhstan Abai "HObbit" Chassenow DanmarkDanmark Valdemar "valde" Bjørn
    DanmarkDanmark Nicolai "dev1ce" Reedtz TysklandTyskland Tizian "tiziaN" feltbuss KasakhstanKasakhstan Dauren "AdreN" Kystaubajew DanmarkDanmark Markus "Kjærbye" Kjærbye
    DanmarkDanmark Emil "Magisk" Reif TysklandTyskland Johannes "nex" Maget RusslandRussland Mikhail "Dosia" Stolyarov DanmarkDanmark Nikolaj "niko" Kristensen
    DanmarkDanmark Lukas "gla1ve" Rossander TysklandTyskland Johannes "tabseN" Wodarz KasakhstanKasakhstan Rustem "mou" Telepow DanmarkDanmark Mathias "MSL" Lauridsen
    TyrkiaTyrkia Romsoldater forente nasjonerU.N. Team Liquid RusslandRussland Vega skvadron PolenPolen Virtus.pro
    TyrkiaTyrkia Bura "Calyx" Arkn forente staterforente stater Nicholas "nitr0" Cannella RusslandRussland Anton "kibaken" Kolesnikow PolenPolen Pawe byali Bieliski
    TyrkiaTyrkia Kan "XANTARES" Dörtkarde CanadaCanada Russel "Twistzz" van Dulken RusslandRussland Pavel "hutji" Laschkow PolenPolen Jarosaw pasha Jarzbkowski
    TyrkiaTyrkia Ahmet "paz" Karahoca BrasilBrasil Tacio "TACO" Filho UkrainaUkraina Yhor "knuser" Shevchenko PolenPolen Filip "Neo" Kubski
    TyrkiaTyrkia Engin "ngiN" Cor forente staterforente stater Jonathan "EliGE" Jablonowski UkrainaUkraina Dmytryj "jR" Tscherwjak PolenPolen Micha "MICHU" Müller
    TyrkiaTyrkia Engin "MAJ3R" Kupeli CanadaCanada Keith "NAF" Markovic RusslandRussland Leonid "chopper" Vishnyakov PolenPolen Micha "snatchie" Rudzki
    Mindre kvalifiseringer
    forente nasjonerU.N. compLexity forente nasjonerU.N. HellRaisers SverigeSverige Ninjas i pyjamas DanmarkDanmark OpTic Gaming
    CanadaCanada Bradley "ANDROID" Fodor UngarnUngarn Bence "DeadFox" Böröcz SverigeSverige Christopher "GeT_RiGhT" Alesund DanmarkDanmark René "cajunb" Borg
    StorbritanniaStorbritannia Rory "dephh" Jackson TyrkiaTyrkia Özgür "woxic" Eker SverigeSverige Dennis "dennis" Edman DanmarkDanmark Nicklas "gade" Gade
    CanadaCanada Peter "Stanislaw" Jarguz UkrainaUkraina Kyryll "ANGE1" Karasw SverigeSverige Patrik "f0rest" Lindberg DanmarkDanmark Jakob "JUGi" Hansen
    forente staterforente stater Shahzeeb "ShahZaM" Khan JordanJordan Issa "ISSAA" Murad SverigeSverige Jonas "Lekr0" Olofsson DanmarkDanmark Marco "Snappi" Pfeiffer
    forente staterforente stater Jaccob "yay" Whiteaker UkrainaUkraina Wladyslav "bondik" Nechyportchuk SverigeSverige Fredrik "REZ" Sterner DanmarkDanmark Kristian "k0nfig" Wienecke
    AustraliaAustralia Renegades forente staterforente stater Rogue RusslandRussland Lagånd Folkerepublikken KinaFolkerepublikken Kina TyLoo
    forente staterforente stater Noah "Nifty" Francis forente staterforente stater Daniel "vice" Kim RusslandRussland Dmitri "Dima" Bandurka IndonesiaIndonesia Hansel "BnTeT" Ferdinand
    NorgeNorge Joakim "jkaem" Myrbostad forente staterforente stater Spencer "Hiko" Martin RusslandRussland Dmitri "S0tF1k" Forostjanko Folkerepublikken KinaFolkerepublikken Kina Xu "noen" Haowen
    AustraliaAustralia Karlo "USTILO" Pivac forente staterforente stater Hunter "SicK" Mims UkrainaUkraina Vyktor "somedieyoung" Orudev Folkerepublikken KinaFolkerepublikken Kina Wu "DD" Hui
    AustraliaAustralia Justin "jokker" Savage DanmarkDanmark Casper "cadiaN" Møller RusslandRussland Vadim "DavCost" Wassiljew Folkerepublikken KinaFolkerepublikken Kina Liu "Mo" Ke
    AustraliaAustralia Aaron "AZR" menighet AustraliaAustralia Ricky "Rickeh" Mulholland UkrainaUkraina Pavel "COLDYY1" Weklenko IndonesiaIndonesia Kevin "xccurate" Susanto
    Fra 1. september 2018

    Challengers Stage

    Åtte lag kvalifiseres automatisk ved å bli eliminert fra Legend Stage på Eleague Boston 2018 . De resterende åtte lagene kvalifiserte seg gjennom mindre turneringer.

    • DanmarkDanmark Astralis (Deltaker i Legends Stage på Eleague Major: Boston 2018)
    • TysklandTyskland Berlin International Gaming (Deltaker i Legends Stage på Eleague Major: Boston 2018)
    • KasakhstanKasakhstan Gambit Esports (Legends Stage Participant at Eleague Major: Boston 2018)
    • DanmarkDanmark Nord (Legends Stage-deltaker på Eleague Major: Boston 2018)
    • TyrkiaTyrkia Space Soldiers (Legends Stage Participant in Eleague Major: Boston 2018)
    • forente nasjonerU.N. Team Liquid (Deltaker i Legends Stage på Eleague Major: Boston 2018)
    • RusslandRussland Vega Squadron (Legends Stage-deltaker i Eleague Major: Boston 2018)
    • PolenPolen Virtus.pro (Deltaker i Legends Stage på Eleague Major: Boston 2018)
    • forente nasjonerU.N. compLexity (Vinner Americas Minor)
    • forente staterforente stater Rogue (Finalist Americas Minor)
    • forente nasjonerU.N. HellRaisers (Vinner CIS Minor)
    • RusslandRussland Team Spirit (Finalist CIS Minor)
    • AustraliaAustralia Renegades (Lilleasia-vinner)
    • Folkerepublikken KinaFolkerepublikken Kina TyLoo (Finalist Lilleasia)
    • SverigeSverige Ninjas in Pyjamas (Europe Minor Winner)
    • DanmarkDanmark OpTic Gaming (Finalist Europe Minor)

    Runde 1

    Resultat SN
    Romsoldater TyrkiaTyrkia 10: 16 forente staterforente stater Rogue 0-0
    Virtus.pro PolenPolen 05: 16 SverigeSverige Ninjas i pyjamas 0-0
    Gambit Esports KasakhstanKasakhstan 17: 19 Folkerepublikken KinaFolkerepublikken Kina TyLoo 0-0
    STOR TysklandTyskland 16 : 06 AustraliaAustralia Renegades 0-0
    Vega skvadron RusslandRussland 16 : 14 RusslandRussland Lagånd 0-0
    Nord DanmarkDanmark 17: 19 forente nasjonerU.N. HellRaisers 0-0
    Team Liquid forente nasjonerU.N. 16 : 04 DanmarkDanmark OpTic Gaming 0-0
    Astralis DanmarkDanmark 16 : 04 forente nasjonerU.N. compLexity 0-0

    runde 2

    Resultat SN
    Ninjas i pyjamas SverigeSverige 16 : 12 Folkerepublikken KinaFolkerepublikken Kina TyLoo 1-0
    STOR TysklandTyskland 16: 19 RusslandRussland Vega skvadron 1-0
    Team Liquid forente nasjonerU.N. 16 : 09 forente nasjonerU.N. HellRaisers 1-0
    Rogue forente staterforente stater 13: 16 DanmarkDanmark Astralis 1-0
    Renegades AustraliaAustralia 10: 16 KasakhstanKasakhstan Gambit Esports 0-1
    Nord DanmarkDanmark 13:16 RusslandRussland Lagånd 0-1
    OpTic Gaming DanmarkDanmark 16 : 13 PolenPolen Virtus.pro 0-1
    Romsoldater TyrkiaTyrkia 11: 16 forente nasjonerU.N. compLexity 0-1

    Runde 3

    Resultat SN
    Team Liquid forente nasjonerU.N. 19 : 17 RusslandRussland Vega skvadron 2-0
    Astralis DanmarkDanmark 26: 28 SverigeSverige Ninjas i pyjamas 2-0
    compLexity forente nasjonerU.N. 16 : 12 TysklandTyskland STOR 1-1
    Lagånd RusslandRussland 16 : 04 forente staterforente stater Rogue 1-1
    Gambit Esports KasakhstanKasakhstan 14: 16 forente nasjonerU.N. HellRaisers 1-1
    TyLoo Folkerepublikken KinaFolkerepublikken Kina 26: 28 DanmarkDanmark OpTic Gaming 1-1
    Renegades AustraliaAustralia 19 : 15 TyrkiaTyrkia Romsoldater 0-2
    Nord DanmarkDanmark 16 : 06 PolenPolen Virtus.pro 0-2

    Runde 4

    Resultat SN
    Astralis DanmarkDanmark 16 : 03 RusslandRussland Lagånd 2-1
    HellRaisers forente nasjonerU.N. 25 : 23 DanmarkDanmark OpTic Gaming 2-1
    Vega skvadron RusslandRussland 15: 19 forente nasjonerU.N. compLexity 2-1
    TyLoo Folkerepublikken KinaFolkerepublikken Kina 16 : 10 AustraliaAustralia Renegades 1-2
    STOR TysklandTyskland 16 : 08 KasakhstanKasakhstan Gambit Esports 1-2
    Nord DanmarkDanmark 25 : 23 forente staterforente stater Rogue 1-2

    Runde 5

    Runde 5 spilles i best-of-3-modus.

    Resultat SN
    Lagånd RusslandRussland 12: 16
    23: 25
    Folkerepublikken KinaFolkerepublikken Kina TyLoo 2-2
    OpTic Gaming DanmarkDanmark 06: 16
    14: 16
    TysklandTyskland STOR 2-2
    Vega skvadron RusslandRussland 16 : 08
    16 : 13
    DanmarkDanmark Nord 2-2

    Legends Stage

    Åtte lag er allerede kvalifiserte ved å plassere dem blant de åtte beste på den siste Major Eleague Boston 2018 . Ytterligere åtte kan kvalifisere seg via Challenger Stage.

    • forente staterforente stater Cloud 9 (Eleague Major Winner: Boston 2018)
    • Den Europeiske UnionDen Europeiske Union FaZe Clan (Eleague Major Finalist: Boston 2018)
    • UkrainaUkraina Natus Vincere (semifinalist Eleague Major: Boston 2018)
    • BrasilBrasil Laget i Brasil (semifinalist Eleague Major: Boston 2018) 1
    • SverigeSverige fnatic (kvartfinalist Eleague Major: Boston 2018)
    • FrankrikeFrankrike G2 Esports (kvartfinalist Eleague Major: Boston 2018)
    • Den Europeiske UnionDen Europeiske Union musesports (kvartfinalist Eleague Major: Boston 2018)
    • RusslandRusslandWinstrike Team (kvartfinalist Eleague Major: Boston 2018) 2
    • forente nasjonerU.N. Team Liquid (Challengers Stage)
    • SverigeSverige Ninjas in Pyjamas (Challengers Stage)
    • DanmarkDanmark Astralis (Challengers Stage)
    • forente nasjonerU.N. HellRaisers (Challengers Stage)
    • forente nasjonerU.N. compLexity (Challengers Stage)
    • Folkerepublikken KinaFolkerepublikken Kina TyLoo (Challengers Stage)
    • TysklandTyskland BIG (Challengers Stage)
    • RusslandRussland Vega Squadron (Challengers Stage)
    1Flertallet av Made in Brazil- spillerne spilte for SK Gaming på den siste majoren .
    2Flertallet av Winstrike Team- spillerne spilte for Quantum Bellator Fire i forrige major .

    Runde 1

    Resultat SN
    G2 esports FrankrikeFrankrike 22 : 20 forente nasjonerU.N. HellRaisers 0-0
    Winstrike team RusslandRussland 07: 16 forente nasjonerU.N. Team Liquid 0-0
    FaZe Clan Den Europeiske UnionDen Europeiske Union 05: 16 TysklandTyskland STOR 0-0
    fnatic SverigeSverige 04: 16 forente nasjonerU.N. compLexity 0-0
    Laget i Brazil BrasilBrasil 13: 16 Folkerepublikken KinaFolkerepublikken Kina TyLoo 0-0
    musesporter Den Europeiske UnionDen Europeiske Union 12: 16 SverigeSverige Ninjas i pyjamas 0-0
    Natus Vincere UkrainaUkraina 14: 16 DanmarkDanmark Astralis 0-0
    Cloud 9 forente staterforente stater 04: 16 RusslandRussland Vega skvadron 0-0

    runde 2

    Resultat SN
    STOR TysklandTyskland 16 : 07 Folkerepublikken KinaFolkerepublikken Kina TyLoo 1-0
    compLexity forente nasjonerU.N. 16 : 11 FrankrikeFrankrike G2 esports 1-0
    Vega skvadron RusslandRussland 04: 16 DanmarkDanmark Astralis 1-0
    Team Liquid forente nasjonerU.N. 16 : 10 SverigeSverige Ninjas i pyjamas 1-0
    Natus Vincere UkrainaUkraina 16 : 12 Den Europeiske UnionDen Europeiske Union FaZe Clan 0-1
    musesporter Den Europeiske UnionDen Europeiske Union 06: 16 BrasilBrasil Laget i Brazil 0-1
    Cloud 9 forente staterforente stater 16: 19 forente nasjonerU.N. HellRaisers 0-1
    Winstrike team RusslandRussland 07: 16 SverigeSverige fnatic 0-1

    Runde 3

    Resultat SN
    compLexity forente nasjonerU.N. 16 : 08 TysklandTyskland STOR 2-0
    Astralis DanmarkDanmark 15: 19 forente nasjonerU.N. Team Liquid 2-0
    Vega skvadron RusslandRussland 14: 16 SverigeSverige fnatic 1-1
    TyLoo Folkerepublikken KinaFolkerepublikken Kina 10: 16 forente nasjonerU.N. HellRaisers 1-1
    Natus Vincere UkrainaUkraina 16 : 06 SverigeSverige Ninjas i pyjamas 1-1
    G2 esports FrankrikeFrankrike 04: 16 BrasilBrasil Laget i Brazil 1-1
    Winstrike team RusslandRussland 16: 19 forente staterforente stater Cloud 9 0-2
    FaZe Clan Den Europeiske UnionDen Europeiske Union 16 : 08 Den Europeiske UnionDen Europeiske Union musesporter 0-2

    Runde 4

    Resultat SN
    STOR TysklandTyskland 16 : 09 forente nasjonerU.N. HellRaisers 2-1
    Natus Vincere UkrainaUkraina 16 : 09 SverigeSverige fnatic 2-1
    Astralis DanmarkDanmark 16 : 00 BrasilBrasil Laget i Brazil 2-1
    Vega skvadron RusslandRussland 11: 16 SverigeSverige Ninjas i pyjamas 1-2
    TyLoo Folkerepublikken KinaFolkerepublikken Kina 04: 16 Den Europeiske UnionDen Europeiske Union FaZe Clan 1-2
    G2 esports FrankrikeFrankrike 22 : 19 forente staterforente stater Cloud 9 1-2

    Runde 5

    Resultat SN
    fnatic SverigeSverige 19 : 17
    09: 16
    0 9: 16
    forente nasjonerU.N. HellRaisers 2-2
    G2 esports FrankrikeFrankrike 02: 16
    22: 25
    Den Europeiske UnionDen Europeiske Union FaZe Clan 2-2
    Ninjas i pyjamas SverigeSverige 15: 19
    16 : 10
    11: 16
    BrasilBrasil Laget i Brazil 2-2

    Champions Stage

      Kvartfinale Semifinaler endelig
                                           
      forente nasjonerU.N.  compLexity 4. plass 12. plass            
    BrasilBrasil  Laget i Brazil 16 16  
    BrasilBrasil  Laget i Brazil 10 5
      UkrainaUkraina  Natus Vincere 16 16  
    TysklandTyskland  STOR 2 Sjette
     
      UkrainaUkraina  Natus Vincere 16 16  
      UkrainaUkraina  Natus Vincere Sjette 9
      DanmarkDanmark  Astralis 16 16
      forente nasjonerU.N.  Team Liquid 16 10 16    
    forente nasjonerU.N.  HellRaisers 10 16 8. plass  
    forente nasjonerU.N.  Team Liquid 8. plass 7.
      DanmarkDanmark  Astralis 16 16  
    DanmarkDanmark  Astralis 16 16
     
      Den Europeiske UnionDen Europeiske Union  FaZe Clan 14. plass 12. plass  

    Individuelle bevis

    1. Luis Mira: FACEIT er vertskap for neste dur i London. hltv.org, 7. juli 2018, åpnet 7. juli 2018 .

    Opiniones de nuestros usuarios

    Marianne Engen

    Jeg har funnet informasjonen jeg har funnet om Faceit Major: London 2018 veldig nyttig og morsom. Hvis jeg måtte sette et 'men', kan det være at den ikke er inkluderende nok i sin ordlyd, men ellers er den flott.

    Cecilie Marthinsen

    Det er en stund siden jeg har sett en artikkel om Faceit Major: London 2018 skrevet på en så didaktisk måte. Jeg liker det.